Siedlisko urzeka nieoczywistym pięknem. Dostojne, wspaniałe, i niedoskonałe wnętrza zamku a w nich niesamowite spotkania z ludźmi i snute z nostalgią w głosie opowieści. O latach świetności, wojennej tajemnicy, pożodze i pierwszych potańcówkach.

Ruiny Zamku Karolat w Siedlisku to miejsce wyjątkowe i magiczne. Położona na wschodnim skrzydle XVII-wieczna kaplica jest jednym z niewielu pomieszczeń, które przetrwały próbę czasu. Kamienne balustrady, wsparte na kolumnach z rzeźbionym ornamentem i półkolista absyda rozświetlona lipcowym słońcem, przeniosły nas nad Morze Śródziemne, gdzie drzewa uginają się pod dojrzałymi owocami i gdzie króluje bogactwo smaków i barw.


To właśnie śródziemnomorski klimat stał się inspiracją do tego magicznego projektu.

“Czym jest dla Was miłość ? Dla mnie to uczucie pełne ognia i pasji. To połączenie słodkiego zapachu owoców, soczystych kolorów kwiatów, ogień, hiszpańska muzyka. Tak staram się rozumieć uczucie miłości. Czasem jednak jest niedoskonałe niczym wnętrze niezwykłej kaplicy. Wszystko tworzy idealną całość, harmonizuje się.”Pomysł i organizacja: Inka Design

Dekoracje, florystyka, aranżacja wnętrza: Inka Design, Ivy & Rose

Fotografie: Mateusz Papliński

Modelki: Kasia Anders, Julia Przeździęg

Meble, zastawa: Outlet Meblowy Monrol

Lniane serwetki: Elin - Len Z Polskich Gór

Papeteria ślubna: Pięknie Proszę

Tort: Mamy Słodki Czas

Suknie ślubne: Aleksandra Moda Ślubna i Wieczorowa

Make Up: Eve Brychcy Wizaż

Biżuteria: MaM Jewellery

Miejsce: Ruiny Zamku Karolat w Siedlisku