Cześć! Nazywam się Mateusz Papliński.

Mieszkam w polskim Miami czyli Zielonej Górze. Na codzień fotografuję, naświetlam i drukuję (lab31.pl). Czasami uczę czym jest przysłona i dlaczego F8 :)

Najwięcej zleceń wykonuję na terenie zachodniej Polski (Lubuskie, Wielkopolska, Dolny Śląsk) ale nie boję się dalszych wojaży :) . Poza fotografią ślubną wykonuję również inne zlecenia. Jeśli tworzysz ciekawy projekt (niekoniecznie komercyjny) i potrzebujesz fotografa pisz śmiało.

Po pracy zdradzam Canona z Fuji.

35mm 1.4 i 50mm 1.2 - Gdybym miał wybrać dwa obiektywy.

Fujinon 28mm 2.8 - Tego wariata zabieram w podróże.

Tom Waits i Nick Cave - Gdybym miał wybrać dwóch wokalistów.

Punks not Dead!


Współpraca, wyróżnienia, publikacje:

Mateusz Papliński - Fotograf

Referencje

“Mateusz jest świetnym fotografem, dzięki niemu mamy cudowną pamiątkę ze ślubu.
Jak otrzymaliśmy zdjęcia od niego to jeszcze raz przeżyliśmy te same emocje jak w dzień ślubu. On naprawdę potrafi złapać najpiękniejsze momenty, prawdziwie emocje. Bardzo ciężko znaleźć takiego fotografa, który by naprawdę potrafił uchwycić takie ważne momenty. Ale my na szczęście znaleźliśmy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni
Gorąco polecamy!”

“Mateusz jest naprawdę świetny w swoim fachu, bardzo sympatyczny, nie tylko starał się uwiecznić jak najwięcej chwil z naszego wesela ale towarzyszył nam, wspierał, bawił.;) Fajnie współpracować z ludźmi, którzy kochają to, co robią:) dziękujemy!”

“MISTRZ w swoim fachu! Pełen profesjonalizm i talent. Mateusza wybrała żona, po wielu godzinach poszukiwań, milionach obejrzanych zdjęć... Wybrała najlepszego! Mateusz od początku wykazywał się profesjonalizmem. Kontakt telefoniczny, mailowy to czysta przyjemność. Zdjęcia niesamowite. Oglądaliśmy je już wiele razy i za każdym razem zachwycają. Mateusz zadbał o wszystko. Każda chwila, każdy moment dla nas ważny mamy uwieczniony i to w tak piękny sposób.”

“Wspaniały fotograf, który potrafi uchwycić na zdjęciu emocje, których na pierwszy rzut oka nie da się zobaczyć. Dzięki Mateuszowi, mamy przepiękne, nasączone magią zdjęcia ze ślubu oraz sesji plenerowej. Jeszcze raz dziękujemy!”